İçeriğe geç

Oto Kurtarıcı

bursa oto çekici

OTO KURTARICI

TÜİK 2018 yılı verilerine göre Türkiye’de yaklaşık 22 milyon adet motorlu kara taşıtının olduğunu söyleyebiliriz. Peki bu kadar motorlu taşıtın varlığı karayolları üzerinde nasıl bir etki bırakıyor? Bunun için ne gibi yatırım ya da önlemler alınıyor bunları kısaca ele almaya çalışacağız.
Özellikle metropol olarak ifade edilen şehirlerin bir çoğunda trafik kazaları ya da yaşanan araç arızalarına bağlı olarak trafiğin keşmekeş bir hal aldığını hepimiz görebiliyoruz. İstanbul’un başını çektiği büyükşehirlerimizi sırasıyla Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Mersin ve Adana gibi hem kış hem de yaz dönemlerinde trafiğin yoğun olarak gözlemlendiği iller takip ediyor.
Metropollerin gerek altyapı gerekse üstyapı sorunlarına bağlı olarak baş gösteren bir takım trafik olayı insanların araçları ile seyir halindeyken canlarını sıkabilmektedir. Bunun için belediyeler ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na bağlı birimler ile Karayolları Bölge ekipleri konuşlandıkları noktalarda hem trafiğin akışı hem de oluşan bozuklukları ve olumsuzlukları gidermek için ellerinden gelen gayreti göstermektedir.

EN YAKIN KURTARICI

Yazılı ve görsel medyada çıkan haberlerden takip ettiğimiz kadarıyla yapay zeka çalışmaları ile ilgili bir çok proje ve ürünü görebiliyoruz. Bizlerde gelişen ve büyüyen bu sektörde müşteri ve kullanım odaklı olarak sizlere hizmet etmenin yöntem ve araçlarını geliştirmeyi hedefliyoruz. Bunun için taleplerinize en kısa sürede çözüm üreten uygulama ve yazılımları geliştirmeye devam ediyoruz.
Müşterilerin kullanmış oldukları akıllı telefonları da göz önünde bulundurarak daha hızlı oto kurtarıcı hizmeti almalarına yönelik olarak uygulamalar geliştiriyoruz. Seyahatiniz esnasında oluşabilecek bir sorunda ne yapacağınızı bilememek yerine ne yapacağınızı bilmek kadar güzel bir duygu olamayacağını düşünüyoruz.
Bazı araç sahipleri yola çıkmadan tedbirlerini önceden almak isterler. Bazıları ise bunu aylar ya da yıllar öncesinden hazır bir şekilde tutmak isterler. Firma olarak kurtarıcı hizmeti almak için herhangi bir şekilde farklı alternatifleri aramanıza gerek kalmadan günün herhangi bir anında çağrı merkezimizi arayarak bu hizmeti talep etmenize olanak sağlıyor.

OTO KURTARMA BURSA

Kardeşler Oto Kurtarma olarak sadece bireysel hizmet sunmuyoruz. Ayrıca kurumsal olarak da siz değerli müşterilerimize uygun yol yardım fiyat paketleri ile de seçenekler sunuyoruz. Bunun için bizlere araç sayınızı ve taleplerinizi iletmeniz yeterli.
Birde sadece otomobillere ya da hafif ticarilere hizmet vermiyoruz. Bunun dışında ticari, ağır ticari ve motorsiklet sınıfından tüm motorlu araç gruplarına hizmet sağlıyoruz. Büyükşehir belediyesi statüsünde olan ve otoyollarla birbirine bağlanan illerimizde hem ücretli yollarda hem de ücretsiz yollarda ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.
Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz gerekli bilgi ve eğitimleri alarak sahaya inmektedirler. Ayrıca çağrı merkezimiz üzerinden de yol yardım poliçesine sahip müşterilerimize de telefonla 7/24 canlı destek hizmeti sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA 05356240016