İçeriğe geç

Oto Çekici

oto çekici numarası

OTO ÇEKİCİ

Siz değerli müşterilerine geniş hizmet ağı, uzman ve tecrübeli personeliyle Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7/24 oto çekici hizmeti veriyoruz. Üstelik öyle uzun uzadıya beklemelere son tecrübeli çağrı personelimizle talebinize çok kısa bir süre içinde yanıt vererek konumunuza en yakın ekibimizi dakikalar içerisinde size gönderiyoruz.Üstelik kaskonuz ya da bir yol yardım paketinizin olup olmaması önemli değil. Size hem zamandan hem de paradan tasarruf ettirmek için en uygun çekici hizmetini veriyoruz. Gece gündüz demeden, dur durak bilmeden siz müşterilerimizin rahatı için çalışıyoruz.Aracınızla seyahatiniz esnasında ya da trafikteyken oluşabilecek herhangi bir arıza ya da kaza gibi durumlarda anlık konumunuz alınarak size en yakın olan oto çekicimizi yönlendiriyoruz.

OTO ÇEKİCİ ÇAĞIR

Araç sahiplerinin zor durumda kalmamaları için tüm Türkiye’de tek numara uygulamasına geçtik. Bundan böyle Ülkemizin neresinde olursanız olun 0535 624 00 16 numaralı çağrı merkezinden dilediğiniz hizmeti talep edebilirsiniz.Firma olarak müşterilerimizin hem paradan hem de zamandan tasarruf etmelerini prensip haline getirdik. Bizi aracınızla ilgili tüm sorunlarda günün her saatinde arayabilirsiniz.Farklı illerdeki fiyat politikalarından dolayı çağrı merkezi olarak fiyat vermiyoruz. Ancak en uygun fiyat garantisi ile işlerinizi çözüyoruz. Bunun için uzman ve tecrübeli ekibimiz sizlere en hesaplı fiyat çalışmasını yapmaktadır.Bazı illerde oto çekici firmaları açılışı 100 TL ve her kilometre başına da 5 TL gibi bir rakam belirleyerek müşterilerine sunmuştur.

ÇEKİCİ ARAÇLARI

Herhangi bir trafik kazası ya da araç arızası durumunda aracınıza en uygun çekicimizi sizlere yönlendiriyoruz. Firmamız sadece otomobil sınıfında olan araçlara değil hafif ticari ve ticari sınıfında olan araçlara da çekici hizmeti sunuyor.
Bazı çözüm ortağı firmalarımızın araç sınıfında kayar kasa çekici, sabit kasa çekici ya da ahtapot diye tabir ettiğimiz çekici çeşitleri yer almaktadır. Kaza ya da arıza durumuna göre çağrı ekibimiz olay yerine en uygun aracın yönlendirilmesi için azami gayret göstermektedir.
Refüje yuvarlanan ya da yol dışına çıkan araçlarımızın tekrar yola çekilmesi için de her çekicimizde mutlaka elektrikli ve motorlu imece ırgatlar bulunmaktadır.
Değerli kullanıcımız ister cepten isterseniz netten aracınızla ilgili yaşayacağınız tüm sorunlar için bizlere günün her anında ulaşarak çekici talep edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA 05356240016